Rajski Tropikalny Jacht z wulkanem na pokładzie


Rajski Jacht :)
Rajski Jacht 🙂

Jak podróżować to na całego. brytyjska firmy Yacht Island Desig zaprezentowała jacht który wygląda jak pływająca tropikalna wyspa z palmami, plażą, wodospadem i wulkanem górującym nad resztą. Kto chętny popływać takim cackiem?

„Tropical Island Paradise” został zaprojektowany tak, aby sprawiać wrażenie wulkanicznej wyspy, przy jednoczesnym zachowaniu wyglądu nowoczesnego jachtu. Za inspirację posłużyły tropikalne wyspy na Karaibach, Oceanie Indyjskim i Polinezji.

Nad wszystkim góruje wulkan ... Fot. Agencja FORUM
Nad wszystkim góruje wulkan ...

Autorzy zadbali, by na głównym pokładzie o długości ok. 90 metrów zmieścić prywatną plażę z palmami i domkami krytymi strzechą, wodospad, który zasila basen oraz bar z drinkami. Nad całością góruje wielki… wulkan. Pod pokładem jest kino, biblioteka, sala gier, siłownia, spa i apartamenty. By milionerzy mogli się na tej zacisznej rajskiej wyspie poczuć jak w domu, dorzucono jeszcze lądowisko dla helikopterów.

Ma nawet miejsca parkingowe ...
Ma nawet miejsca parkingowe ...

Ekstrawagancki jacht może pomieścić 10 osób i rozwinąć maksymalną prędkość 15 węzłów. Yacht Island Design każdy egzemplarz będzie robić na specjalne zamówienie – cena nie jest jeszcze ustalona.

Jacht Streets of Monaco
Jacht Streets of Monaco

To nie jedyny głośny projekt brytyjskiej firmy – drugi jacht o nazwie Streets of Monaco jest pływającym miastem. Cena – 1,1 mld dolarów. Tyle trzeba będzie zapłacić za pomniejszone reprodukcje zabytków Monako, włącznie z kasynem i torem wyścigowym z Grand Prix Monaco, które znajdują się na łodzi o długości 155 metrów. Na dachu, który będzie rozciągał się aż do dziobu na wyższym pokładzie, powstanie ogród, a na jego środku wielka, szklana fontanna.

Jak ktoś kupi, proszę o kontakt …

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Rajski Tropikalny Jacht z wulkanem na pokładzie

  1. Pingback: Hurtownia GSM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s