Wakacyjny numer FotoGeA już w sieci


FotoGeA nr 7/2011
FotoGeA nr 7/2011

Jest już do pobrania lipcowo – sierpniowy numer FotoGeA.com – internetowego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach. Można w nim przeczytać między innymi relacje z podróży po Fidżi, Maderze, Chorwacji, Teneryfie, Wilnie oraz Kurpiach. Mnóstwo dobrych zdjęć oraz interesujące porady fotograficzne są dodatkowymi atutami tego bezpłatnego miesięcznika.

FotoGeA.com jest elektronicznym magazynem o fotografowaniu i podróżach, czyli dwóch rzeczach, które w życiu są najciekawsze. Co ważne jest także całkowicie bezpłatny.

Lekturę wakacyjnego numeru FotoGeA.com zaczynamy od relacji Agnes Lecznar – Wons z podwodnego safari na Fidżi. Obserwowanie i … dotykanie rekinów, cóż za przygoda! Zbyszek Borys zaprasza na spacer po Zarzeczu – artystycznej dzielnicy Wilna. Chorwacja jest celem licznych wakacyjnych wypraw Polaków, o kilku swoich fascynacjach oraz zdziwieniach związanych z tym krajem pisze Marek Waśkiel. Agnieszka Sowińska objechała prawie wszystkie szosy i przeszła prawie wszystkie ścieżki Madery. Z jej podróży pozostało zafascynowanie przyrodą i kuchnią wyspy. Daniel Staniszewski i Agnieszka Muszyńska opisują jak skutecznie i ciekawie zwiedzać Teneryfę z małymi dziećmi. Warto zapamiętać ich porady a wakacje z naszymi maluchami na pewno będą udane. Na Kurpie zabiera nas Mariusz Kowalewski jak zwykle nie zapominając o ich… kulinarnych atrakcjach.

O fotografii i fotografowaniu traktują dwa felietony: Janusza Czajkowskiego i Wojciecha Walczuka. W dziale FotoPorady – czyli miniporadnik „MAKRO za grosze”. Mamy też krótki przegląd nowości sprzętowych z dziedziny fotografii. Wszystkie artykuły jak zwykle w FotoGeA.com są zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami. Po prostu: dobre zdjęcia to wizytówka i jeden z atutów miesięcznika.

Ciekawie prezentuje się także rubryka „Plusy dodatnie i plusy ujemne”, w której oceniane są zdjęcia Czytelników przysłane do redakcji FotoGeA.com.

Miesięcznik stworzyła wiosną 2010 r. grupa znajomych i przyjaciół, których połączyły dwie pasje: fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Tak właśnie powstał tytuł miesięcznika FotoGeA. W czerwcu tego roku portal Fotoblogia.pl uznał FotoGeA.com za jeden z 5 najciekawszych polskich internetowych magazynów o fotografii.

FotoGeA.com jest magazynem skierowanym do szerokiego grona fotoamatorów i miłośników podróżowania. Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea.com w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy odwiedzić stronę: http://www.fotogea.com/?page_id=692 i wypełnić zamieszczony tam króciutki formularz (podając tylko swój mail i imię).

Źrudło: FotoGea.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s