FotoGea – jubileuszowe 12 wydanie gotowe do pobrania


FotoGea - Maj 2011

Jest już do pobrania nowy – numer majowy FotoGeA.com bezpłatnego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach. Magazyn istnieje w sieci od roku. Pora na krótkie podsumowanie.

Miesięcznik stworzyła grupa znajomych i przyjaciół, których połączyły dwie pasje – fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Stąd FotoGea nazwa tworzonego przez nich miesięcznika.

Marek Waśkiel redaktor naczelny miesięcznika opowiada:

Kiedy ponad rok temu przystąpiliśmy do realizacji pierwszego numeru miesięcznika FotoGeA.com, wiedzieliśmy, że jest to eksperyment. Bezpłatny miesięcznik kolportowany w sieci – nikt z nas nie zdawał sobie sprawy jak przyjmą taki projekt Czytelnicy. Życzliwa reakcja znacznie przerosła nasze oczekiwania! Dziś po roku jego wydawania mamy kilka tysięcy stałych prenumeratorów i ponad 30 tys. unikalnych pobrań miesięcznie grono naszych przyjaciół na Facebooku to ponad 1200 osób. Dostajemy wiele emaili i staramy się przygotowywać kolejne numery zgodnie z zawartymi w nich sugestiami. Staliśmy się też miejscem wielu dziennikarskich i fotograficznych debiutów. Za wszystkie głosy wsparcia i życzenia z okazji pierwszych urodzin serdecznie dziękujemy!

W rocznicowym numerze z maja 2011 r. redakcja przygotowała ciekawe opowieści m.in. o Burkina Faso, Madagaskarze (pokonywanym na rowerze!), Syrii, Czarnogórze, Galapagos i Lwowie. Wszystko zilustrowane wieloma dobrymi i oryginalnymi zdjęciami. Ten numer ma aż 113 stron!

Magazyn do pobrania na stronie FotoGea.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s